Zadzwoń i zarezerwuj pokój » +48 76 85 125 35

W południowo-zachodniej części Legnicy powstała najpiękniejsza dzielnica Legnicy - Tarninów. Tutaj już w 1906 roku fabrykant Josef Seiler ulokował swoją rezydencję. Bazując na pracowniach swoich fabryk (fabryka fortepianów Seiler i fabryka luksusowych mebli) wybudował rezydencję, która do dzisiaj budzi podziw. Stanowi perłę architektury w skali światowej.

Restauracja w  hotelu Pałacyk to połączenie doskonałego smaku potraw, miłej obsługi oraz gustownego wystroju. Potrawy, jakie mogą Państwo u nas skosztować zadowolą najwybredniejsze gusta. Opierają się na autorskich recepturach i dzięki temu ich wyjątkowy smak na długo pozostanie u Państwa w pamięci.

HOTEL "PAŁACYK”

59-220 Legnica

ul. Tadeusza Kościuszki 37

tel. +48 76 85 125 35

tel/fax. +48 76 862 04 44

hotelpalacyk@hotelpalacyk.lca.pl

Hotel Pałacyk w Legnicy

Jeśli Państwa celem jest zwiedzenie pięknych zakątków Polski , a przy okazji odpoczynek w spokojnym i wygodnym miejscu, pobyt w legnickich hotelach będzie wówczas złotym środkiem - połączeniem obu tych przyjemności. Komfort, relaks, jakość i tradycja, to słowa, które doskonale pasują do klimatu naszych hoteli. Natomiast historia, kultura, sztuka i rozrywka, to pojęcia zawarte w atmosferze miasta, jakim jest Legnica.

Legnica, to przede wszystkim piękne Polskie miasto przepełnione zabytkami i zdumiewającą architekturą. Położone jest zarazem w strategicznym punkcie Dolnego Śląska, co bynajmniej nie ujmuje piękna przyrody tego miejsca. Hotele w Legnicy łączy jedno – nawiązanie do tradycji z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości usług czasów dzisiejszych. Hotele mieszczą się w stylowych pałacykach lub dworkach i otoczone są piękną panoramą zieleni. Pokoje wyposażone są w niezbędny sprzęt, a restauracje hotelowe oferują smaczną kuchnię regionalną.

Jednym z takich hoteli jest Pałacyk położony w cichej i przyjaznej okolicy nie będącej jednak zbyt oddaloną od zabytkowego centrum Legnicy.

Hotel Pałacyk jest miejscem, z którego możemy rozpoczynać każdego dnia niezapomniane wyprawy w celu odkrywania uroków niesamowitego miasta, jakim jest Legnica. Jest to doskonała baza wypadowa do wycieczek po samym mieście, jego najbliższych okolicach, ale także po całym Dolnym Śląsku, ponieważ Legnica znajduje się w samym jego centrum. Jest to także bardzo dobre miejsce do zorganizowania konferencji, szkoleń i wszelkiego rodzaju wyjazdów firmowych. Kameralna atmosfera i pełna zieleni okolica sprzyjają integracji zespołu.

Hotel pałacyk jest położony na dużej działce z zawsze zadbanych trawnikiem, dzięki czemu mamy poczucie dużej przestrzeni i obcowania z przyrodą. Jest to hotel położony w sporym, pełnym atrakcji mieście, jakim bez wątpienia jest Legnica, oferujący przy tym spokój, kontakt z przyrodą i tym samym doskonałe warunki do niezapomnianego wypoczynku. Zapraszamy do Pałacyku, który oferuje wypoczynek w najlepszych warunkach.