Zadzwoń i zarezerwuj pokój » +48 76 85 125 35

Ceny pokoi

 

Pokoje standard


1os - 160 zł

2 os -190  zł

 3 os - 255 zł

  4 os - 315 zł


Pokoje o podwyższonym standardzie, z kominkiem i tarasem :

1 os -  170 zł
2 os  -200 zł


Pokój Deluxe (podwójne łóżko,sauna infrared oraz jacuzzi):

1 osoba - 290 zł
 2 osoby  - 390 zł

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, parking oraz WiFi.

 Pokoje w niższym standardzie :

ze śniadaniem

  1 os -  100 zł

  2 os -  130 zł

3 os -  180 zł

4 os -  240 zł

 


 

Luksusowe pokoje w Legnicy stylowo urządzone i wyposażone w minibarek, telewizor, telefon oraz Internet znajdują się w Hotel Pałacyk. Komfortowe i unikalne wnętrza sprzyjają wypoczynkowi, a urokliwe otoczenie sprawia, że nasi goście chętnie do nas wracają. W Hotelu Pałacyk mają Państwo do wyboru pokoje 1-, 2- i 3-osobowe w następujących opcjach:

- pokoje standard

- pokoje o podwyższonym standardzie

- pokoje de Lux

Wszystkie pokoje posiadają  funkcjonalne łazienki.

Z myślą o nowożeńcach przygotowaliśmy apartament o wyjątkowej atmosferze, dodatkowo wyposażony w jacuzzi oraz saunę. Pokój znajduje się na najwyższym piętrze Hotelu Pałacyk, a z jego okien roztacza się niezwykły widok na panoramę Legnicy.

 

Urządzając pokoje, dołożyliśmy wszelkich starań, aby goście czuli się tutaj wyjątkowo. Komfort i zadowolenie naszych klientów stanowią dla nas największą wartość.

Każdy pokój w naszym hotelu jest zawsze perfekcyjnie przygotowany dla naszych gości chcących poznać uroki wyjątkowego miasta, jakim z pewnością jest Legnica. Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowaną ofertę, żeby trafić w oczekiwania wszystkich gości.

Wiemy doskonale, że każdy ma inne potrzeby i odwiedza Legnicę z różnych powodów. W związku z tym mają Państwo do dyspozycji o różnym standardzie i różnych cenach. Domyślnie dla każdego gościa hotelowego przewidziane są śniadania wliczone w cenę pokoju, lecz jest możliwość z nich zrezygnowania, przez co opłata będzie mniejsza.

Staramy się spełniać oczekiwania każdego z naszych gości, dlatego, poza urozmaiconą ofertą noclegową, zawsze chętnie służymy pomocą i dbamy o to, by pobyt w naszym hotelu był czasem spędzonym w dobrej atmosferze w oderwaniu od trosk dnia codziennego.

Nasze pokoje są częścią wielu czynników, które tworzą nasz hotel wyjątkowym i wartym wyboru podczas wizyty w Legnicy, bez względu na to, jaki jest jej cel. Zapraszamy do Pałacyku, którego wysoki standard i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że chce się do nas wracać!

 

 

 

 

Zarezerwuj pokój